WITAJ NA STRONIE FIRMY ARCOM

Nasza firma istnieje od 1996 roku. Główną działalnością spółki jest produkcja lekkich konstrukcji metalowych. Specjalizujemy się w produkcji systemów magazynowania, a więc palet, regałów (z wyjątkiem regałów wysokiego składowania), boksów, koszy do magazynowania i transportowania praktycznie wszystkiego. Oprócz systemów magazynowania możemy produkować wiele innych wyrobów, takich jak barierki ochronne, podesty, stelaże, kratownice, czy różnego rodzaju elementy konstrukcyjne dla budownictwa.

Jesteśmy w europejskiej czołówce producentów systemów składowania opon. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt rozwiązań do składowania wszystkich rodzajów opon. Nasze produkty znajdują też wysokie uznanie w branży automotive oraz w firmach logistycznych. Co bardzo istotne,cała produkcja odbywa się w naszym zakładzie w  Polsce, co daje gwarancje wysokiej jakości i terminowości dostaw. Ponad  95% produkcji trafia na eksport do prawie 40 krajów na 5 kontynentach. Specjalizujemy się w produkcji wielkoseryjnej, powtarzalnej. W większości przypadków sami organizujemy transport naszych wyrobów.

Pracujemy w standardzie ISO 9001-2000. Posiadamy atesty TUV Test + Monitoring oraz Świadectwo Instytutu Spawalnictwa. Produkujemy z surowców posiadających świadectwo odbioru. Wykwalifikowana kadra pracownicza, nowoczesny park maszynowy (maszyny CNC, zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, bardzo nowoczesna lakiernia proszkowa) oraz własne biuro konstrukcyjne dają gwarancję otrzymania solidnego wyrobu. Przywiązujemy dużą wagę do ochrony środowiska. Na co dzień korzystamy ze źródeł energii odnawialnej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie, doradzimy i wykonamy wycenę. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą w celu znalezienia optymalnego rozwiązania dla Państwa.

Zapraszamy do współpracy!