Aktualności

Arcom Heidenau

Innowacyjny projekt w fabryce opon Heidenau GmbH & Co. KG

Innowacyjny projekt w fabryce opon Heidenau GmbH & Co. KG reprezentatywnie pokazuje, jak elastyczne i indywidualnie, nowe systemy magazynowania firmy Arcom mogą być używane. W tym projekcie, dwie palety na opony zostały ułożone jedna na drugiej i połączone szeregowo za pomocą platform.

20131125_Automechanika-Dubai-2014

Automechanika Dubai

1.482 wystawców pochodzących z  58 krajów i 24.141 odwiedzających z 130 krajów to proponuje Automechanika Dubai, która ma na celu pobudzić rynki sredniej wielkości. 
Targi te to biznesowy związek rynków trudnych do osiągnięcia, jest to również dobra platforma, aby dowiedzieć się więcej na temat nowych produktów, znaleźć nowych dostawców i porównać produkty alternatywne.

Reifen_2014_rgb

Reifen Messe Essen 2014

Od 27 do 30 maja 2014 roku w Essen (Niemcy), odbywają się poraz kolejny międzynarodowe Targi oponiarskie. Ponieważ jesteśmy wśród wystawców, będziemy zachwyceni, gdybyśmy mogli powitać Państwa na naszym stoisku nr 138 w hali GA Galerii.

20130314_Automechanika-2013

Targi Automechanika Dubai

Targi Automechanika Dubai odbyły się w dniach od 11. do 13. czerwca 2013. W wiodącej imprezie przemysłu motoryzacyjnego na terenie Bliskiego Wschodu wzięło udział około 22000 odwiedzających z całego świata. Mogli oni zapoznać się z produktami oraz usługami ponad 1300 międzynarodowych wystawców.

12

Autopromotec 22-26 maj 2013

Zgodnie z tradycją w tym roku również bierzemy udział w międzynarodowych targach Autopromotec w Bolonii. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas na hali 19 stoisko D34.

Brityrex_logo

Brityrex 2012 Show

Między 9 a 11 października 2012 r. uczestniczyliśmy w Brityrex 2012 Show, które odbywa się co 2 lata w angielskim Manchesterze. Po raz pierwszy braliśmy w tej imprezie udział jako wystawcy – 2 lata temu byliśmy na niej jako odwiedzający i wówczas postanowiliśmy, że będziemy tu mieć własne stoisko.

Reifenmesse2008

Reifen Messe Essen 2012

Od 05 do 08 czerwca na targach w Essen prezentowało 653 wystawców z 44 krajów swoje produkty i usługi z branży oponiarskiej. Nasza firma też znajdowała się w tym licznym gronie. Pozyskaliśmy nowych klientów i umocniliśmy nasze kontakty z dotychczasowymi partnerami, ta inwestycja się opłaciła.

image001

Expomóvil Comercial w Barcelonie od 15 do 17 marca 2012

Targi liczyły ponad 100 wystawców połączonych wspólnym interesem przy dużym udziale wystawców pochodzących z Niemiec, Holandii, Francji i Polski. Techniczne seminaria i spotkania biznesowe miały na celu rozwijanie wiedzy i wymianę doświadczeń.

12

Targi we Włoszech Bologna

Już po raz czwarty jedziemy na te targi co świadczy o ich randze. Mamy nadzieję, że również tym razem będą one dla nas owocne.

Motortec

Targi w Hiszpanii Motortec Automecanica Iberia

Międzynarodowe targi w zakresie komponentów samochodowych , części oraz automechaniki . Na powierzchni 70.000 m2 w 4 pawilonach brało udział 450 firm / w tym 10 firm z Polski / wystawiających się z sektora automobilistycznego i 40 000 zwiedzających.

expocentr

Targi Expocentr 2011 Opony, kauczuk

W dniach 1-4 marca 2011 r odbywały się w Moskwie targi oponiarskie. Swoje wyroby prezentowało ponad 160 wystawców z całego świata. Obok firm rosyjskich najliczniejszą grupę stanowiły firmy z Chin. Polskę reprezentowała tylko firma Arcom Sp. jw..

Brityrex, Manchester

6 października br odwiedziliśmy targi Brityrex w Manchester. Mieliśmy kilka spotkań z obecnymi klientami jak również spotkaliśmy się z kilkoma firmami, które chętne są do współpracy. W porównaniu z 2007, w tym roku Bityrex odwiedziło o 5% więcej osób. Wystawcy twierdzą, że show przyniosło sukces, było wiele zapytań handlowych i nowe możliwości biznesowe podczas trzy dniowej wystawy w Manchester. Uważamy, że warto odwiedzać targi, gdyż są one świetną okazją do spotkania potencjalnych klientów oraz posłuchania co nowego dzieje się w świecie opon.

tuv

Certyfikat bezpieczeństwa TUV Test + Monitoring

21.06.2010 roku otrzymaliśmy certyfikat bezpieczeństwa TUV Test + Monitoring. Nasi klienci mają pewność że nasze produkty są najwyższej jakości jak również spełniają wymagane normy bezpieczeństwa.

Targi w Essen

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w targach w Essen. Mieliśmy możliwość spotkać się z naszymi dotychczasowymi klientami jak również nawiązać nowe kontakty. Otrzymaliśmy wiele zamówień jak również poleceń do liczących się kontrahentów z Niemiec oraz innych krajów. Dziękujemy wszystkim którzy odwiedzili nasze stoisko.

iso

ISO 9001:2008

W czerwcu 2009 roku uwieńczyliśmy sukcesem proces wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008 System został certyfikowany przez renomowaną jednostkę certyfikacyjną TUV Rheinland obecną w ponad 180 krajach na świecie. Otrzymany certyfikat obejmuje swoim zakresem projektowanie i wytwarzanie konstrukcji metalowych stosowanych w logistyce magazynowania. Wdrożony system zarządzania jakością jest dla nas nie tylko metoda wizualizacji firmy ale także podstawą zarządzania i ustawicznego doskonalenia naszej organizacji i wyrobów.

autopromotec

Targi Autopromotec

W dniach 20 - 24 maja br. w Bolonii odbywać się będą po raz 135 Międzynarodowe Targi Autopromotec. Nasza firma tradycyjnie uczestniczy w tej imprezie. Zapraszamy wiec wszystkich do odwiedzenia nas na hali 19, na stoisku C30.

iso

Wdrażamy ISO

W listopadzie rozpoczęliśmy wdrażanie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2000. Jako jednostkę certyfikującą wybraliśmy TUV Rheinland. Zakończenie prac wdrożeniowych i audit certyfikacyjny planowany jest na wiosnę 2009 roku.

1

Nareszcie w nowym zakładzie!

W połowie października otrzymaliśmy pozwolenie na użytkowanie nowo wybudowanego zakładu i od 27 października pracujemy już w nowym miejscu. Nowy zakład posiada znacznie dogodniejszą lokalizację. Położony jest w miejscowości Rzezawa przy drodze E-4 pomiędzy Bochnią a Brzeskiem.

Targi, targi i po targach

23 maja br. w Essen zakończyły się Międzynarodowe Targi Oponiarskie Reifenmesse. W tym roku wystawiło się 576 firm, czyli o 20% więcej, niż na poprzednich targach w 2006 roku. Liczba odwiedzających (17600 osób z osiemdziesięciu krajów) była także większa niż wcześniej. W tym roku również rekordowa liczba wystawców reprezentowała nasz kraj. Było nas 8 firm; to dużo w porównaniu z poprzednimi latami, jednak i tak wypadamy bardzo, bardzo skromnie porównaniu z gospodarzami.

Reifenmesse2008

Międzynarodowe Targi Reifenmesse

W dniach 20 - 23 maja br. w Essen, Niemcy odbywać się będą Międzynarodowe Targi Reifenmesse. Impreza ta odbywająca się po raz 25 co 2 lata należy do wiodących na świecie. W tym roku wystawia się ponad 570 firm z 40 krajów. Nasza firma już po raz trzeci także znajduje się wśród wystawców. Liczymy na nawiązanie nowych kontaktów.

Projekt nowego zakładu

RUSZA BUDOWA NOWEGO ZAKŁADU

Dnia 26 marca rozpoczęły się prace budowlane związane z budową nowego zakładu produkcyjnego. Zlokalizowany on będzie we wsi Rzezawa przy drodze krajowej E-4 pomiędzy Bochnią, a Brzeskiem.

IF

REIFEN MESSE ESSEN 2006

W dniach 23 - 26 maja w Essen (Niemcy) odbyły się Międzynarodowe Targi Reifenmesse. Targi te, odbywające się od roku 1960, były rekordowe pod względem wystawców jak i odwiedzających. Na 43 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawiało się 474 wystawców z 42 krajów. Ta największa impreza oponiarska w Europie przyciągnęła 17 238 odwiedzających. Arcom był jednym z pięciu wystawców z Polski. Targi te, podobnie jak poprzednie tego typu imprezy, możemy uznać za udane.